Dámská jízda - netradiční zájezdy pro ženy

Exkluzivní plavba

 MSC Splendida 5* je luxusní výletní loď s pokročilou technologií a mimořádným pohodlí pro všechny cestující.Velikost lodě jde ruku v ruce s kvalitou a komfortem. Ve vznešených prostorách se budete cítit jako královny. Krásné, velkolepé, italské.

 

 

Časově omezená nabídka na plavbu v balkonové kajutě za exkluzivní cenu pro Dámskou jízdu – 22970,- Kč

Bohatý program na lodi s vědmou a čarodějkou pro rozvoj naší vnitřní krásy a energie.

„Vlastnosti, jichž si všímáte u druhých, jsou jen odrazem vás samých.“

Ztrácíte svou sílu, neboť jste pozbyli schopnosti rozpoznat a přijmout mnoho svých nádherných vlastností. Vězte, že to, co často obdivujete u ostatních, je pouhým odrazem vašich vlastních aspektů. Přesto máte často falešný pocit, že ostatní jsou mnohem lepší než vy.
Nastal čas oprostit se od těchto domněnek a dovolit, ať vaše krása, nadání a tvořivost zazáří.
Pokaždé, když uvidíte krásu druhého člověka, připomeňte si tím svou vlastní krásu. Když uvidíte úspěch druhého člověka, připomeňte si tím svou vlastní úspěšnost…
S tím, jak se vaše vnímání bude vracet do rovnováhy, začnete efektivněji fungovat ve světě i ve svých vztazích. Tím, že si přiznáte všechny ctnosti, jimiž opravdu oplýváte, otevřete dveře nekonečnému proudu hojnosti a požehnání, které pramení v samém nitru stvoření.

 

Exkluzivní plavba s Dámskou jízdou v balkonové kajutě

Exkluzivní plavba s Dámskou jízdou v balkonové kajutě

 

MSC Splendida je luxusní výletní loď s pokročilou technologií a mimořádným pohodlí pro všechny cestující. Pokřtěna byla v roce 2009 v Barceloně, a křtu se zúčastnila legenda obrazovky Sophia Loren. Zcela nová vlajková loď spolenosti MSC je mistrovským dílem v italském stylu. Nejmodernější technika a cit pro krásu a estetiku tak splývají do jednoho úžasného celku. Velikost lodě jde ruku v ruce s kvalitou a komfortem. Ve vznešených prostorách se budete cítit jako králové. Krásné, velkolepé, italské. MSC Splendida je sestersou lodí MSC Fantasie. Tyto nejnovější lodě nabízejí především nezvykle velký počet balkonových kajut.

Loď MSC Splendida má celkem 18 palub, které jsou pojmenovány po slavných malířích. Horní čtyři paluby jsou určené pro opalování, koupání, relaxaci a sportování. Pro děti tu jsou dětské kluby, brouzdaliště, tobogán a pódia pro animační programy. V přední čáski paluby 14 je lázeňský oddíl Aurea Spa. Na zádi je další menší bazén a několik vířivek a bar. Tato část se nazývý Zen Area a je určena pouze pro dospělé. Na palubách 8 – 13 jsou umístěny kajuty. Na spodních palubách jsou restaurace, bary, obchody a v přední části se do výše 3 palub rozkládá divadelní sál.

1. den – JANOV-ITÁLIE 09.00-17.00

Ráno přijedeme do přístavu v Janově, kde se během dopoledne nalodíme na loď MSC CRUISES – luxusní MSC SPLENDIDA*****. Následuje prohlídka lodi, osobní volno, bezpečnostní cvičení, pozdní oběd a relax při skleničce. Večerní vyplutí lodi z Janova si nesmíte nechat ujít. Večer seznamovací večírek

2. den – NEAPOL-ITÁLIE 13.00-19.00

Dopoledne připlujeme do přístavu v Neapoli. Můžete se fakultativně vydat na návštěvu sopky Vesuv či legendárních Pompeí  nebo se projdeme uličkami krásného starého měta . Navštívíme nejznámější památky baziliku Dóm San Gennaro a hrad Castel dell´Ovo (Hrad zlatého vejce).

3. den – MESSINA-ITÁLIE 09.00-15.00

Vítejte na Sicílii.  Než proplujeme průplavem oddělující Itálii od Sicílie, bude nás doslova fascinovat pohled na činnou sopku Stromboli. Po připlutí se můžete fakultativně vydat do městečka Taormina nebo  navštívit starou část města s katedrálou, zlatým orlojem nebo návštěvu kostelů s úžasným výhledem ne Messinskou úžinu.

4. den – LA GOULLETE-TUNISKO 8.00-14.00

Nejen jiná destinace,nejen jiná země ale i jiný kontinent a kultura.Fakultativně se mužete podívat do Mediny nebo Kartága nebo společně navštívit opravdu netradiční Tunisko, které asi neznáte. Navštívíme rybářskou vesničku La Goullete, která byla dříve bažinou. Uvidíme středověkou pevnost , ale i reálný život obyvatel Tuniska.

5. den – PLAVBA NA MOŘÍ

Konečně volno. Takže vířivky, lehátka, drinky a máme celý den na doprovodný program: naučíme se vnímat svoji vnitřní krásu a energii a užijeme si dokonalý klid ve svém nitru. Naučíme se nespěchat, protože nejkrásnější okamžiky a věci přijdou, ať je čekáme nebo ne. Naučíme se radovat z úspěchů v životě, sebedůvěře a optimismu.

6. den – BARCELONA-ŠPANĚLSKO 10.00-18.00

Barcelona – úžasná architektura po stopách Antonia Gaudího, luxusní pohoda a pochopitelně neodmyslitelná Sangria. To vše můžete zažít na výletě s námi. Určitě nevynecháme návštěvu Sagrada Familia

7. den – MARSEILLE-FRANCIE 09.00-16.00

Fakultatuvně se můžete podívat na ostrov Iff, kde byl uvězněn hrabě Monte Christo. Společná procházka  na vrchol, kde při návštěvě katedrály panny Marie je úžasný výhled na tento ostrov i na celou Marseiile.

8. den – JANOV-ITÁLIE 08.00

 

Cena zájezdu zahrnuje*:

7 nocí na luxusní lodi MSC Splendida

rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd, večeře, odpolední a půlnoční bufet), nápoje z nápojových automatů 24 hodin denně v bufetové restauraci (voda, káva, čaj a mléko)

2 x denně úklid kajuty

aktivity na lodi: volný vstup do sportovních a zábavních zařízení na palubě lodi (fitness, bazén, vířivky, diskotéka, herna, kasino atd.)

animační a společenský program na lodi (večerní představení, plesy, soutěže apod.)

přístavní poplatky a taxy

veškeré služby při nalodění a vylodění

povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb.

Cena zájezdu nezahrnuje*:

  • nadstandardní služby (služby salónu krásy, kadeřnické a kosmetické služby, masáže, prádelnu a čistírnu, lékařské služby apod.)
  • fakultativní výlety pořádané plavební společností
  • alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje nad rámec rozšířené plné penze – lze doobjednat nápojové balíčky
  • dopravu do místa nalodění
  • servisní poplatky plavební společnosti – 7Euro/osoba/noc
  • cestovní pojištění – na vyžádání rádi zajistíme

 

Plánovaný termín exkluzivní  plavby je 1.6. -8.6.2014 a uskuteční se v případě nahlášení min 14 žen

Dámská jízda na této exklusivní plavbě je v akční ceně 22970,- Kč + doprava cca 3900,- Kč

Ceny kajut od plavební společnosti se neustále mění a nejlevnější kategorie bývají nejdříve vyprodány, proto tuto cenu garantujeme do 20.4.2014

 

Všechny plavby realizujeme ve spolupráci s CK Johoho

 


Nezávazná objednávka zájezdu:

EventTour - logo
Copyright © 2019 Dámská jízda - netradiční zájezdy pro ženy
Tvorba webových stránek - Marek Neufus