Dámská jízda - netradiční zájezdy pro ženy

Netradiční Egypt

Milé dámy, jak už jsme Vám naznačily v úvodu, připravily jsme pro Vás netradiční dovolenou v tradiční dovolenkové destinaci, užijte si s námi Dámskou jízdu v Egyptě. Tak trochu jinak než jste byly zvyklé.

Netradiční Egypt

 

 

A co jsme pro Vás připravily?

Ubytování ve vile na pobřeží Rudého moře s bazénem, kde budeme mít své soukromí.  Evropsky zařízená vila má 3 ložnice v patře , přičemž každá má své WC a koupelnu a jednu ložnici v přízemí,  halu (obývací pokoj) s TV, zařízenou a moderně vybavenou kuchyň, wifi připojení k internetu. Nechybí ani prostorná terasa  pro naše grilování.

Pro možnost vidět a ochutnat typicky egyptská jídla je domluvené občasné vaření od skvělé místní kuchařky.  Společně také navštívíme moderní egyptskou rodinu,  kde se můžeme těšit na tradiční pohoštění. Poznáme a pochopíme skutečný styl jejich života a dozvíme se věci, které v průvodcích nevyčteme.

Pojedeme se podívat na atmosféru ranního prodeje ryb, které rybáři právě vytáhly ze svých sítí.  Samozřejmě si nějakou tu rybu koupíme a ugrilujeme společně. Cestou se zastavíme nakoupit čerstvé sýry, pečivo a zeleninu nebo ovoce, které místní pěstitelé přivezli ze svých polí. Konečně produkty bez chemie a „zvláštní“ příchuti, kterou známe z Čech. Poznáte, že all inclusive s neustálými frontami, tlačenicemi a stále stejným jídlem není žádnou výhodou.

Milé dámy chcete vidět RÁJ a dokonce si ho užít? Není problém a nemusíte kvůli tomu letět do Karibiku.  Společně si vyjedeme na lodní výlet na nedaleký ostrov PARADISE. Bílý písek, tyrkysové moře, dlouhé pláže, klid a pohoda……

Pokud budete mít chuť nasát atmosféru mešity, tak se pojedeme do jedné z nich v centru Hurghady podívat. Oblékneme se do hábitů a místní nás provede vnitřními prostory mešity a řekne spoustu zajímavých informací.

Koho už nebude bavit odpočívat u moře, tančit a cvičit, tak může vyrazit do aquaria a vidět úžasný podmořský svět nebo si pohrát s delfíny v místním delfináriu. Pokud budete chtít vidět a poznat ještě více, tak Vám nabídneme i další výlety s česky mluvícím delegátem a za speciální ceny právě pro Dámskou jízdu.

Po večerech, kromě společného grilování čerstvého masa, ryb a zeleniny, můžeme navštěvovat diskotéky nebo karaoke, dojít si na menší turnaj s místními v bowlingu nebo jen tak sedět v kavárnách, popíjet místní karkade, fresh džusy a při tom si zakouřit shishu s ovocným tabákem.  Nechce se vám smlouvat, ale baví Vás nakupovat?  Dojedeme si místním busem do nákupního střediska, kde nakoupíme opravdu všechno a za velice příznivé fixní ceny.

Těšíme se na Vás. Na společně strávené chvíle, které si patřičně užijeme!!!!!

 

 


Nezávazná objednávka zájezdu:

EventTour - logo
Copyright © 2019 Dámská jízda - netradiční zájezdy pro ženy
Tvorba webových stránek - Marek Neufus