Dámská jízda - netradiční zájezdy pro ženy

Netradiční Srí Lanka

Milé dámy, představte si ráj na zemi. Srí Lanka nazývaná perlou Indického oceánu je jedním z nejkrásnějších exotických míst na zemi. Její pláže jsou lemovány palmami, některé jsou skalnaté, jiné pokryté zlatým pískem.

 

 

 

 

Vážené a milé cestovatelky,

ráda bych Vás tímto informovala a pozvala spolu s námi  k cestě na Srí Lanku, kterou se chystáme na podzim 2014 podniknout v menší skupince Vás, úžasných žen. V rámci „Dámské jízdy“ vyrazíme společně za odpočinkem i zážitky na asijský ostrov Srí Lanka.

 

srílankahotovo72

 

Milé dámy,

 

představte si ráj na zemi. Obrovskou tropickou zahradu plnou překrásných a neobvyklých rostlin, která je domovem tisícům druhů živočichů. Srí Lanka nazývaná perlou Indického oceánu je jedním z nejkrásnějších exotických míst na zemi. Její pláže jsou lemovány palmami, některé jsou skalnaté, jiné pokryté zlatým pískem.

Cestou do ráje se zastavíme na celý den v úplnějiném světě. V moderním, stylovém a extrémně bohatém městě Dubaj. Nejvyšší budova světa, sjezdovka nebo kluziště v nákupním centru, palmové ostrovy, dostihy, parky, pláže a promenády.  Luxus potkáte na každém kroku, naprosto nevídaný a nezapomenutelný. Právem bývá Dubaj označována jako nákupní ráj- nízké daně a stále nová a nová nákupní centra.

Po příletu na ostrov můžete zklidnit svou mysl i tělo v jednom z center Ayurvedy – přírodní medicíny s tisíciletými zkušenostmi a oddat se příjemné masáži celého těla.

Na Srí Lance najdete stopy dávných civilizací, jejichž památky s všudypřítomnými sochami Buddhy berou dech. Můžete se nechat omámit krásou a kvalitou vypracování ozdob na hinduistických a buddhistických chrámech a nasát v nich zvláštní nepopsatelné kouzlo nám vzdálené kultury a vyznání.

Pro Dámskou jízdu máme připravený zážitek – na břehu Indického oceánu budeme při východu slunce vítat nový den s úžasnou čarodějkou a vědmou. Naučíme se vnímat svoji vnitřní krásu a energii a užijeme si dokonalý klid ve svém nitru. Naučíme se nespěchat, protože nejkrásnější okamžiky a věci přijdou, ať je čekáme nebo ne. Naučíme se radovat z úspěchů v životě. Naučíme se sebedůvěře a optimismu. Budeme podnikat výlety do okolí a užívat dny pohody a odpočinku. Pokud budete chtít vyložit karty, udělat numerologický rozbor nebo zjistit co si nesete z minulých životů- bude Vám k dispozici.

Na Srí Lance oceníte příjemný personál a ubytování v romantickém a luxusně zařízeném  hotelu v krásné zahradě, tradiční restaurace s výbornými pokrmy z místních produktů a darů moře nebo pravý cejlonský čaj vynikající chuti přímo z místních čajovníkových plantáží.

Srí Lanka se právem překládá jako “ Krásná země „

Co víc si přát? Vysněnou dovolenou můžete strávit právě zde, uprostřed tropické botanické zahrady vystavujíc se teplým slunečním paprskům za doprovodu šumění mořských vln.
Takže, jste vítány právě tady :-)

Srí Lanka-Dubaj - Dámská jízda


Nezávazná objednávka zájezdu:

EventTour - logo
Copyright © 2019 Dámská jízda - netradiční zájezdy pro ženy
Tvorba webových stránek - Marek Neufus