Dámská jízda - netradiční zájezdy pro ženy

Dámská jízda

Milé dámy, slečny i paní, single, svobodné, rozvedené nebo vdané –  Vy všechny báječné ženy, s námi strávíte netradiční dovolenou ve společnosti dalších inspirativních žen. Budeme cestovat, poznávat, tančit, cvičit, relaxovat… dělat  to co nás baví.  Prostě být samy sebou – šťastné a odpočaté, mezi námi ženami, bez mužů a dětí…

Po letech praxe v cestovním ruchu jsme vytipovaly 3 oblasti, které nabízejí zatím netušené možnosti a hlavně jinou dovolenou než jste možná byly po léta zvyklé zažívat.

Vydáte se s námi na úžasné námořní plavby. Luxusní lodě nabízejí nadstandardní komfort služeb, zábavy i odpočinku. Za týden poznáte mnoho zajímavých zemí  a užijete si  skvělý servis. Co nestihneme s novými kamarádkami probrat přes den na výletech, určitě dohoníme odpoledne u bazénu nebo večer při skleničce a příjemné hudbě v baru.

Srí Lanka v jedinečné kombinaci s Dubají nebo Istanbulem, kde načerpáme síly a oddáme se meditacím uprostřed průzračných vod Indického oceánu. Ráj cestovatelů, který Vám nabídne nepřeberné množství atrakcí – pro relaxaci ideální dlouhé písčité pláže stíněné listy palem, úchvatné přírodní scenérie ve vnitrozemí a památky, které berou dech.

Nebo navštívíme tak trochu jiný Egypt s výjimečným ubytováním v evropsky zařízených soukromých bytech.  Egypt, kde budeme samy sebou, kde si nebudeme muset nařizovat budíky, abychom nezmeškaly snídaně, nebudeme se tlačit u bufetových stolů,  pátrat po prázdném lehátku u pláže, poslouchat povinně hudbu od animátorů a zábavu ukončovat v době, kdy nás to právě začíná bavit…

 

Zasloužíme si být šťastné a spokojené a nepotřebujeme k tomu důvod!!!

Vytvořily jsme dovolenou pro všechny ženy, které z nejrůznějších důvodů chtějí  vyrazit na čistě Dámskou jízdu a užít si radost a volnost.

 

Těšíme se na setkání s Vámi

 

Lenka Hrdinová – 604 443 736, lenka@damska-jizda-tour.cz – info k plavbám a Srí Lance

 

Michaela Vartášová  – 776 240 870, misa@damska-jizda-tour.cz  – info k Egyptu

dj_aha

dámská jízda
Vytisknout
brožura1-1
Vytisknout
brožura2
Vytisknout
Dámská jízda - plavby
Blesk pro ženy - Dámská jízda

EventTour - logo
Copyright © 2019 Dámská jízda - netradiční zájezdy pro ženy