Dámská jízda - netradiční zájezdy pro ženy

Musica

msc-musica
MSC Musica
oslo
Oslo
kodan
Kodaň
flam
Fläm
bergen
Bergen
hellesylt
Hellesylt-Geiranger

1.den – KIEL – Němcko 9.00-18.00
Ráno přijedeme do přístavu v Kielu, kde se během dopoledne nalodíme na loď MSC MUSICA****. Následuje prohlídka lodi, osobní volno, bezpečnostní cvičení, pozdní oběd a relax při skleničce. Dle časových dispozic prohlídka Kielu.
2. den –  PLAVBA NA MOŘI
Po dlouhé cestě volný den přijde opravdu vhod. Relax, vířivky, bazény, lehátky, drinky, kafíčka a do ruky průvodce Norska
3. den -HELLEYLT – GEIRANGER – Norsko  09.00-17.30
Plavba po Geirangerfjordu patří k nejznámějším a nejpopulárnějším světovým vyhlídkovým plavbám, tak si jí přece nenecháme ujít!
4.den –  FLÄM-Norsko 09.00-18.00
Kdo miluje přírodu, ten si zde užije. Můžete se vydat  železnicí s největším stoupáním na světě na úžasnou dvouhodinovou panoramatickou projížďku norskou přírodou a pak navštívit místní muzeum železnic. Samotné kotvení lodi v tomto fjordu je úžasné a okolní příroda krásná.Malebné se skanzenem starých domků  s udržovanými zahrádkami. Velice zajímavá je projižka největším a neznámějsím fjordem – Lysefjordem. Přístav katamaránů je hned vedle naší kotvící lodi a 2 hod projížďka stojí jistě za to.
5. den –  BERGEN-Norsko 07.00-13.00
Z přístavu půjdeme procházkou kolem  nábřeží Bryggen, kde bylo rekonstruováno několik dřevěných hanzovních domů s typickými štíty. Hanzovní muzeum, které je umístěno v jednom z nejstarších dochovalých domů, dává zařízenými interiéry představu o životě hanzovních obchodníků. Lanovkou se vyvezeme na vyhlídku a pokud nám bude přát štěští uvidíme celý Bergen jako na dlani.
6. den – OSLO – Norsko 13.00-18.00
Naše procházka městem začne na přístavních hradbách Akerhus festing a odtud se dostaneme kolem světoznámé radnice až k nejznámější třídě Karl Johans gate. Budeme-li mít chuť, můžeme vyrazit do Vigelandsparken – parku, kde se nachází gigantické dílo více než 200 bronzových soch a 17 metrovém monolitu se 121 lidskými postavami.
7. den –  KODAŃ – Dánsko 10.30-18.30
Kdo neviděl Malou mořskou vílu, tak nebyl v Kodani. Kromě této sochy sedící na jednom z pobřežním balvanů uvidíme Královský palác  Amalienborg a snad i střídání stráží , zámek Christiansborg a ti  odvážnější mohou vyzkoušt atrakci v parku Tivoli.
8.den – KIEL – Německo 8.00

EventTour - logo
Copyright © 2019 Dámská jízda - netradiční zájezdy pro ženy