Dámská jízda - netradiční zájezdy pro ženy

Orchestra

msc-orchestra
Loď MSC Orchestra
vatikan
Civitavecchia – Vatikán
villefranche
Villefranche
janov
Janov
malorka
Palma de Mallorca
ibiza
Ibiza

1. den – JANOV -Nalodění 11.00-17.00
V dopoledních hodinách příjezd do přístavu,nalodění,prohlídka lodi, pozdní oběd,osobní volno,bezpečnostní cvičení,první slavnostní večeře a návštěva divadla a estrádních programů na lodi.
2 den –  CIVITAVECCHIA (Řím) 07.00-18.00
Individuální prohlídka přístavního města. V ranních hodinách vyrazíme vlakem do Říma. Naše trasa povede od Vatikánu, kolem Andělského hradu k Piazza Navona, tam si dáme zmzlinu a budem pokračovat kolem Pantheonu k Fontan Di Trévi. Cestou ke Koloseu  se zastavíme u Památníku Viktora Emanuela II a z obou stran ulice budeme míjet Forum Romanum.
3 den  – PALERMO 08.30-17.00
Příjemnou procházkou od přístavu si projdeme staré měto s majestátní Katedrálou, Královským palácem a Palestinskou kaplí.
4 den – PALMA DE MALLORCA 20.30 –vyplutí další den v noci 03.00
Večerní procházka Palmou je úžasná. Dáme se na prohlídku města  ke katedrále a nebo přijměte pozvání na skleničku Sangrie.
5-6. den-  IBIZA 09.00 celý den a vyplutí v 6.00
Zažijte noc diskoték na Ibize.Taneční párty se světovými DJ, nebo výlet s  na místní pevnost a návštěvu městečka, nebo koupání na přilehlých plážích.Výběr je jen na nás.
7.den-  VILLEFRANCHE- 09.00-19.00
Zakotvujeme v nejhlubším přístavu riviéry.Můžete se slunit na pláži a nebo vyrazit  na kouzelnou procházku zakončenou příjemným posezením v místní kavárničce nad skleničkou vína z Provance

8.den – Janov 09.00 – připlutí zpět do přístavu

 

 

EventTour - logo
Copyright © 2019 Dámská jízda - netradiční zájezdy pro ženy