Dámská jízda - netradiční zájezdy pro ženy

Simfonia

msc-simfonia
Loď MSC Simfonia
saint-tropez
Saint Tropez
salerno
Salerno
menorca
Menorca
malorka
Palma de Mallorca
sardinia-olbia
Sardínie – Olbia

1.den –  JANOV

Ráno přijedeme do přístavu v Janově, kde se během dopoledne nalodíme na MSC SINFONII***. Následuje prohlídka lodi, osobní volno, bezpečnostní cvičení, pozdní oběd a relax při skleničce nebo u bazénů

2. den –  ST. TROPEZ-FRANCIE 10.00-18.00

Po vydatném obědě vyrazíme po stopách četníka ze St.Tropez. Policejní stanice je pořád stejná, tak jak jí známe z filmu s Luis de Funesem. Zavítáme i na rybí trhy, projdeme přístav, podíváme se, kde bydlela dříve Brigitte Bardot a kde bydlí dnes. Večer náš čeká divadlo, kapitánský večírek a zábava až do svítání, protože zítra nemusíme brzy vstávat.

3.den –  PALMA DE MALLORCA-ŠPANĚLSKO 19.00-00.00

Budeme moci přispat a přes den lenošit u bazénu nebo se zapojit do animačních programů. Pro sportu chtivé je možnost zahrát si tenis nebo navštívit fitko. A po večeři? Vyrážíme na noční procházku Palmou, hlavním městem Mallorky. Podíváme se k paláci Almudiana, katedrálu Panny Marie, vyfotíme olivovník starý údajně 2000 let a na Plaza D Mayor se uvelebíme v kavárničce a dopřejeme si několik skleniček skvělé sangrie.  Na lod nemusíme spěchat, protože odplouváme až zítra.

4.den –  PALMA DE MALLORCA-ŠPANĚLSKO 00.00-19.00

Celý den volný k nákupům nebo odpočinku na pláži.

5.den – MAHON-MENORCA 09.00-15.00

Čeká nás návštěva druhého největšího ostrova Baleárského souostroví. Menorka nejsou jen pláže.Říká se, že je to muzeum pod širým nebem, protože na kamenné památky narazíte na každém kroku, obzvláště na ty prehistorické. Čeká Vás příjemně strávený den procházkou nebo lenošením na pláži.

6.den –  OLBIA-SARDINIE-ITÁLIE 09.00-16.00

Etruskové a Římané by nám mohli povyprávět o historii tohoto ostrova. Návštěva hlavního města je příjemná, protože město samotné je umístěno v zátoce, kde je chráněno před mořskými větry. Milovníci památek s námi navštíví kostel San Simplicio . Projdeme se po městě až k vyhlídce a cestou zpět po nákupní třídě můžeme uspokojit i svoje shopinngové potřeby J Večer na lodi volíme MISS, navštívíme divadlo a ti odvážnější třeba kasíno.

7.den – SALERNO-ITÁLIE 08.00-13.00

Ráno se probudíme v Italském Salernu. Naše procházka kolem kostela Sv. Lucie povede k nedůležitější památce Dómu z 11. století. Bude-li nám přát štěstí, uvidíme nádhernou kryptu. Naše další kroky povedou do kostela Sv.Petra, kde můžete obdivovat staré fresky a základy kláštera. Večer na lodi opět zábava. Nutný transfer MSC Cruises

8.den – JANOV – ITÁLIE  09:30

 

MSC Sinfonia je ztělesnění  italské elegance- lehkost  široce otevřených prostorů, komfortní vybavením barů, kaváren, restaurací a kasina. MSC Sinfonia byla inspirována hudbou nevýznamnějších symfonií klasických evropských skladatelů.

Na lodi  je k dispozici

Divadlo San Carlo, kasino, disko club, místnost pro karetní hry, pasáž s obchody, duty free shop,, foto galerie,

místnost kuřáků doutníků, pivní bar, zmrzlinový bar, koktejl a piano bar, venkovní bar u bazénu, kávový bar, irská hospoda, pizza a gril restaurace, 2 restaurace pro servírované snídaně, obědy a večeře, bufetové restaurace .

Pro sport a odpočinek můžeme využít  2 bazény, 2 vířivky, tenisový kurt, hřiště pro míčové hry ( volejbal a basketbal),  hřiště na minigolf, saunu a páru, relaxační zónu, SPA centrum, turecké lázně, salon krásy, terasu na slunění, běžeckou dráhu

EventTour - logo
Copyright © 2019 Dámská jízda - netradiční zájezdy pro ženy